InBody poradna

Na této stránce na nás můžete směřovat dotazy týkající se přístrojů InBody. Na otázky Vám vždy bude odpovídat kompetentní osoba vzhledem k povaze dotazu. Z oblasti obchodní, technické, finanční i z pohledu odborníka na Výživu člověka. Proto budete-li mít jakýkoliv dotaz, nevahájte a zeptejte se nás

InBody 230

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na kolik přijde zkalibrování InBody 230 a jaká je časová náročnost tohoto zákroku. Děkuji za opověď

Lubomír Chalupa | 9. 11. 2016, 11:07 | Odpovědět

Dobrý den pane Chalupa, kontaktujte přímo naše servisní oddělení prosím. Viz Vaše komunikace ze dne 4.11. Děkujeme a jsme s pozdravem.

Jaroslav Dědek | 5. 12. 2016, 12:12

Kalibrace

Dobrý deň,
naša spoločnosť zakúpila od Vašej spoločnosti niekoľko prístrojov In Body230 pre svoje prevádzky diteologických centier na Sloevnsku. Zaujímalo by nás, či je potrebné tento prístroj kalibrovať, ak áno, v akých časových intervaloch, kto by nám to vedel urobiť, prípadne či to vieme robiť my, takisto, či prístroj In Body 230 potrebuje nejakú špeciálnu údržbu, prípadne kontrolu po používaní po 4–5 rokoch. Ďakujem za odpoveď,
Ing. Kollárová Beáta, SLIM 4U s.r.o.

Kollárová Beáta | 7. 11. 2016, 11:07 | Odpovědět

Krásný den.

Kalibrace se doporučuje vždy po dvou letech. Kalibraci zajišťuje náš technik pan Dědek, proto Vás poprosím, kontaktovat ho na mailu: dedek@inbody.cz, s tím, že máte zájem o kalibraci vašich přístrojů.

Kromě kalibrace nepotřebuje přístroj žádnou speciální údržbu. Po každém klientovi doporučujeme dezinfikovat přístroj i kvůli zajištění nejpřesnějších výsledků.

S pozdravem

Mgr. Dáša Pifková

Mgr. Dáša Pifková | 5. 12. 2016, 11:09

Rozsirene mereni

Dobry den,

V seznamu center na teto strance jsem si nasla studio kde mereni provadeji. Maji v nabidce zakladni mereni a rozsirene mereni. Rozdil v nich je asi 400kc coz je celkem dost. Zajimalo by me v cem je to rozsirene mereni lepsi? (Konzultace ani v jednom neni)

Dale by me zajimlo vzhledem k vyvoji pristroje jaky je nejlepsi nebo nejpresnejsi model a jakemu se naopak vyhnout?

Dekuji za odpovedi.

Jana | 6. 11. 2016, 11:07 | Odpovědět

Dobrý den, Jano.

Každé centrum si určuje samo, co bude interpretovat v rámci základního a rozšířeného měření. Z mé zkušenosti vím, že většinou v základním měření naleznete údaje jako jsou vaše hmotnost, hmotnost tuku, BMI, WHR, % tuku, segmentální analýzu tuku a svaloviny atd. Pokud poradce využívá již náš nejnovější software Body Vision, může ho využít na rozšířenou interpretaci, kde vás seznámí např. s přesným údajem v cm2 o vašem útrobním tuku, přesně Vám dokáže říci, kolik máte extracelulární a intracelulární tekutiny, jak je rychlý Váš metabolismus a říci vám Váš metabolický věk, obvody vaše těla, v jakém stavu jsou vaše buńky a to pomocí PI indexu, zda nemáte otoky nebo například ukázkový jídelníček sestavený na základě vašeho metabolismu.Naleznete také mnoho dalších ukazatelů, které na základním listu nejsou.

Jak jsem ale psala na úvod, záleží na každém poradci či nutričním terapeutovi. Cena se bude i pohybovat, jak dlouho si na Vás vyčlení času.

Naše přístroje jsou všechny na vysoké úrovni, samozřejmě čím vyšší model, tím přístroj dokáže poskytnout více informací. Nejrozšířenější náš model je InBody 230. Mezi top modely patři InBody 770 či InBody S10.

S přáním hezkého dne

Mgr. Dáša Pifková

Mgr. Dáša Pifková | 6. 11. 2016, 12:40

    • 1/1
    • 1