Reference

Aktivně spolupracujeme s našimi zákazníky a také je podporujeme. Na této stránce naleznete naše zákazníky v české i slovenské republice, kteří značku InBody využívají ve svých zařízení.

 • Ahoj, jmenuji se Yveta a v brzké době oslavím své padesátiny ? Již více jak 20 let podnikám v oblasti tvarování postavy a redukce hmotnosti. Začala jsem kosmetickým salonem s lymfodrenáži, vacupressem, roleticem, kavitací, vybrační plošinou aj. Zkraje svého podnikání jsem všechny jídelníčky musela počítat než mi přišla do cesty instantní potravina, která je obohacená o vitamíny, minerály, stopové prvky a vlákninu. Tato potravina je jak rychlejší na přípravu tak na redukci hmotnosti a hlavně je chuťově mňam. Aby mý klienti přesně věděli z čeho redukují, tak jsem cca před 10-ti lety začala uvažovat o koupi prvního přístroje InBody. Byť jezdím na motocyklu Harley Davidson (což je pro nás motorkáře jahůdka na dortíku) tak mě cena za InBody celkem zaskočila. Na základě ceny jsem se začala pídit proč, pro mě „obyčejná“ váha je za takovou raketu. Pro jeho koupi jsem se rozhodla z důvodu přesnosti měření oproti jiným vahám a zároveň jednoduchosti prezentace výsledků (a samozřejmě na tom měl podíl majitel InBody Czech Republic což je velký sympaťák). Postupem času jsem zjistila, že si bez tohoto pomocníka neumím představit žádnou svoji poradnu. V současné době mám již sedm poraden zaměřených na redukci hmotnosti a hlavně na udržení úbytku tuku, kde disponuji váhami od InBody. Z „obyčejné“ váhy se stala má pravá ruka a největší dělník. Jelikož mnoho lidí má tendenci lhát sami sobě, každý hned vždy zjihne a vyklopí pravdu po předložení podrobné analýzy jejich těla. S přibívajícími poradnami ve mně stoupla touha mít ty nejlepší přístroje InBody a já děkuji moc za to, že již máme tři váhy nejvyšší kvality (InBody 770), což samozřejmě nemyslím tak že InBody 230 je nějak špatná, i touto disponuji a jsem na ni vděčna. Za velký benefit považuji, že majitelé InBody reagují velice rychle na jakýkoli problém či radu a dokonce nám jsou ochotni poskytnou všeobecné školení co se týká naší problematiky. Proto není důvodem o této firmě mluvit jinak než v pozitivech. Mějte se a smějte se. S úsměvem na rtu, vaše Yvet.

   

  Yveta Skalická - Hradec Králové

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Karlovarský kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

MUDr.Vladimír Musil

Milhostov 15 353 01,

Zádub-Závišín, Mariánské Lázně

 

Setová Jana - certifikovaný výživový poradce

Klínovecká 998,

Ostrov, Česká republika

agentura RAFAEL s.r.o

Varšavská 13
360 01 Karlovy Vary

 • InBody 230

BIOMEDVITAL

Lázeňská 19/1 
360 01 Karlovy Vary 

Cambridge Weight Plan Ing. Viktorie Handrychová

Pražská silnice 124
360 01 K.Vary

Centrum sportovní medicíny MUDr. Ivan Kundrát

Západní 1817/73
360 01 Karlovy Vary

 • InBody 230

Fitness URAL

K.H. Borovského 1927,

35601 Sokolov

 • InBody 230

Grandhotel Ambassador Národní dům

T.G. Masaryka 1088/24
360 01 Karlovy Vary

 • InBody 230

Hotel Imperial

LIBUŠINA 1212/18
360 01 KARLOVY VARY

 • InBody 230

Lázně Jáchymov - Radium Palace

T. G. Masaryka 415

362 51 Jáchymov

Medeor KV - Rehabilitační centrum

Chebská 355/49

360 06 Karlovy Vary

Mgr. Jana Adlerová

Romana Dvořáková - WELLNESSIS

Anglická 22,

Karlovy Vary - Horní Drahovice, 360 09

 

 • InBody 230

Spa hotel St.Joseph ROYAL REGENT

Zahradní 7,

360 01, Karlovy Vary

 • InBody 720

Sport Studio Prima

Buchenwaldská 460/7 
Karlovy Vary - Rybáře 
360 05 

Věra Schmid - Výživové poradenství Cambridge Weight Plan

Chebská 49/20,

Karlovy Vary 36001