Reference

Aktivně spolupracujeme s našimi zákazníky a také je podporujeme. Na této stránce naleznete naše zákazníky v české i slovenské republice, kteří značku InBody využívají ve svých zařízení.

 • Ahoj, jmenuji se Yveta a v brzké době oslavím své padesátiny ? Již více jak 20 let podnikám v oblasti tvarování postavy a redukce hmotnosti. Začala jsem kosmetickým salonem s lymfodrenáži, vacupressem, roleticem, kavitací, vybrační plošinou aj. Zkraje svého podnikání jsem všechny jídelníčky musela počítat než mi přišla do cesty instantní potravina, která je obohacená o vitamíny, minerály, stopové prvky a vlákninu. Tato potravina je jak rychlejší na přípravu tak na redukci hmotnosti a hlavně je chuťově mňam. Aby mý klienti přesně věděli z čeho redukují, tak jsem cca před 10-ti lety začala uvažovat o koupi prvního přístroje InBody. Byť jezdím na motocyklu Harley Davidson (což je pro nás motorkáře jahůdka na dortíku) tak mě cena za InBody celkem zaskočila. Na základě ceny jsem se začala pídit proč, pro mě „obyčejná“ váha je za takovou raketu. Pro jeho koupi jsem se rozhodla z důvodu přesnosti měření oproti jiným vahám a zároveň jednoduchosti prezentace výsledků (a samozřejmě na tom měl podíl majitel InBody Czech Republic což je velký sympaťák). Postupem času jsem zjistila, že si bez tohoto pomocníka neumím představit žádnou svoji poradnu. V současné době mám již sedm poraden zaměřených na redukci hmotnosti a hlavně na udržení úbytku tuku, kde disponuji váhami od InBody. Z „obyčejné“ váhy se stala má pravá ruka a největší dělník. Jelikož mnoho lidí má tendenci lhát sami sobě, každý hned vždy zjihne a vyklopí pravdu po předložení podrobné analýzy jejich těla. S přibívajícími poradnami ve mně stoupla touha mít ty nejlepší přístroje InBody a já děkuji moc za to, že již máme tři váhy nejvyšší kvality (InBody 770), což samozřejmě nemyslím tak že InBody 230 je nějak špatná, i touto disponuji a jsem na ni vděčna. Za velký benefit považuji, že majitelé InBody reagují velice rychle na jakýkoli problém či radu a dokonce nám jsou ochotni poskytnou všeobecné školení co se týká naší problematiky. Proto není důvodem o této firmě mluvit jinak než v pozitivech. Mějte se a smějte se. S úsměvem na rtu, vaše Yvet.

   

  Yveta Skalická - Hradec Králové

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá ? a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal?. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl ?

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová ?             

  Markéta Karasová

Pardubický kraj

poradce fitness zdravotnické zařízení školy a výzkumné ústavy

HATEA salon

K Olšině 333

530 09 Pardubice

 • InBody 230

R & R studio

28. října 562
Žamberk 564 01

 • InBody 230

ČAD - Hamzovo dialyzační centrum

Košumberk 96 
538 54 Luže 

Cambridge Weight Plan Dobrkovská Vanda

Pardubice,

Masarykovo náměstí 1544

 • InBody 230

Cambridge Weight Plan Skalická Yveta Pardubice

Pardubice,

Masarykovo náměstí 1544

 • InBody 230

CrossFit Pardubice

Fit & Sys

Pernerova 444,

Pardubice

 • InBody 230

FK ERA-PACK Chrudim, z.s.

Čáslavská 328

537 01 Chrudim

Fyziofitness - centrum zdraví a sportu

Lidmily Malé 619,

Pardubice - Dubina

 • InBody 230

Institut ochrany obyvatelstva

Na Lužci 204
533 41 Lázně Bohdaneč

Institut preventivní medicíny a redukce nadváhy

 • InBody 230

KetoDiet

KetoDiet

Generála Svobody 110

533 51 Pardubice

      

KINEZIOLOGIE ONE BRAIN

Pernerova 444 
Pardubice 530 02
 

 • InBody 230

LUCKYfitness - InBody R20

Náměstí Míru 192/95
568 02 Svitavy

 • InBody 230

Mgr. Josef Mňuk

Slunečná 76

566 01 Vysoké Mýto

 • InBody 230

Poradce pro výživu - Pardubice

Jiráskova, 2860

Pardubice

 • InBody 230

Saliceto

Mozartova 449

Pardubice

 • InBody 230

Sportovní a rekreační areál POD ČERNÝM LESEM

Pod Černým lesem 1024
564 01 Žamberk

 • InBody 230

Svitavská nemocnice

Kollárova 643/7,

Svitavy 568 25

Zuzana Kielová - Studio fit

Na Šancích 1176

Chrudim

 • InBody 230