Reference

Aktivně spolupracujeme s našimi zákazníky a také je podporujeme. Na této stránce naleznete naše obchodní partnery v české i slovenské republice, kteří značku InBody výhradně využívají ve svých zařízení.

 • Dobry den,
  InBody používáme u našich pacientů od listopadu 2017. Nasazení senzorů a obsluhu provádějí zdravotní sestry, ovládání je logické a intuitivní a po zaškolení nebyl problém s používáním. Vyhodnoceni provádějí lékaři, vzhledem k tomu, že vyšetřujeme zejména pacienty na hemodialýze, tak se zaměřujeme zejména na stav hydratace a stanovení tzv. optimální suché váhy. Výsledky vycházejí věrohodně a pomáhají ke stanovení strategie tekutinové bilance a ultrafiltrace tekutin během hemodialyzační procedury.
  Velkou výhodou je, že se přístroj může používat i během či po dialýze, což oproti jiným přístrojům stanovujícím bioimpedancí je komfortnější a časově výhodnější. Dále je snazší vyšetření pacientů s amputovanými končetinami, kdy nejsou nutné převodní tabulky.
  V současné době chceme využít i dalších informací stran tělesného složení u našich pacientů a doporučení dietních a režimových opatření, proto do našeho týmu přibyla nutriční terapeutka.
  Našim cílem je, aby naši pacienti byly ve vyváženém nutričním stavu a měli přiměřenou hydrataci, což je zejména u anurických a polymorbidních pacientů velmi složité. Použití systému InBody je pro nás velkým benefitem a významně nám pomáhá stanovovat léčebnou strategii.
  S pozdravem.

  Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.