Proč InBody?

Rychlá návratnost investice

Analýza (měření na přístrojích InBody) je na celém světe zpoplatněná a díky zvýšenému zájmu lidí své zdraví je o toto vyšetření velký zájem, proto se vám vaše investice velmi rychle vrátí. Přístroje InBody můžete uplatnit v mnoha oblastech zdraví a sportu. Přístroj přesně odhalí, zda vaši klienti cvičili, dodržovali doporučené rady či měli správný příjem bílkovin a tekutin. Ihned uvidíte všechny změny, které se v těle klienta odehrávají při změně stravovacích návyků a při zvýšení pohybové aktivity a můžete tudíž efektivně reagovat na jejich výsledky a motivovat. Zakoupení diagnostických vah se Vám rychle vrátí a vyplatí, jelikož kde je InBody, jsou i klienti.

Vysoká přesnost měření

Přístroje InBody jsou vysoce kvalitní a špičkový analyzátory lidského těla, které jako jediné pracují technologií DSM-BIA a při klinických testech se potvrdily shodné výsledky s přístrojem DEXA. Žádné jiná váhy s bio-impedanční technologií tyto srovnávací studie nemají, tudíž Vám nemohou zaručit tak přesnou analýzu jako právě váhy InBody.

Měří vše podstatné

  • Množství tuku v těle
  • Množství svalové tkáně
  • Celkovou hmotnost
  • Viscerální (útrobní) tuk
  • Obvod pasu, boků, krku aj.
  • Celková voda v organizmu
  • WHR index, BMI index
  • Bazální metabolismus
  • Proteiny a minerální látky

Srozumitelný výstup

Díky našemu jedinečnému programu „Body vision“ Vám přístroj InBody poskytne zábavné a snadné čtení výsledků. Výsledky jsou doplněny barevnými grafy a vy můžete sledovat změny v tělesném složení v průběhu času. Software umožňuje volbu českého, slovenského, anglického, německého či ruského jazyka, tudíž můžete poskytovat výsledky i vašim zahraničním klientům v jejich mateřské řeči.

Spolehlivá podpora, vstřícná poradna, vlastní Academy

Ihned po samotném zakoupení přístroje InBody se stáváte členem „InBody Family“, poskytneme vám komplexní školení o přístroji InBody, spolehlivou technickou podporu a také odborné poradenství v oblasti výživy. Jsme tu pro vás na emailu, telefonu či na facebooku.

poradnasupport

Reference našich zákazníků

Ahoj, jmenuji se Yveta a v brzké době oslavím své padesátiny ? Již více jak 20 let podnikám v oblasti tvarování postavy a redukce hmotnosti. Začala jsem kosmetickým salonem s lymfodrenáži, vacupressem, roleticem, kavitací,...

Yveta Skalická - Hradec Králové

Číst celé

Dobry den,
InBody používáme u našich pacientů od listopadu 2017. Nasazení senzorů a obsluhu provádí proškolený personál, ovládání je logické a intuitivní a po zaškolení nebyl problém s...

Prim. MUDr. M. Mokrejšová dialýza Beroun a.s.

Číst celé