Reference

Aktivně spolupracujeme s našimi zákazníky a také je podporujeme. Na této stránce naleznete naše obchodní partnery v české i slovenské republice, kteří značku InBody výhradně využívají ve svých zařízení.

 • Dobry den,

  Touto cestou chceme poděkovat panu Jaroslavu Dědkovi. V našem centru výživového poradenství Cambridgeweightplan používáme InBody 230. Už od samého začátku pořízení se o nás výborně stará p. Dědek. Pokud potřebujeme nějakou radu a pomoc co se týká interpretace, servisu, kalibrace a vzdálené pomoci na PC tak je vždy ochotný, přímočarý a kreativní.

  Mile rádi všem doporučíme "---Jen více takových ochotných lidí---".

   

  Tým CWP Daniel Zvolský a Jana Trojanová

 • Vážený pane inženýre, 

  nevím, zda píši k těm správným očím, ale velice ráda bych poděkovala tímto způsobem panu Dědkovi za neuvěřitelnou pomoc, trpělivost a ochotu, kterou mi již po několikáté prokázal v okamžiku, kdy mělo moje InBody 230 problémy s databází. 

  InBody mám (tuším) od roku 2009 a jsem nadmíru spokojená. Pečuji o něj denně s láskou a radostí. Na Vaší diagnostice jsem závislá 😁 a tak v okamžiku jakékoliv komplikace s programem, či s propojením s mým "retro" PC, náležitě zpanikařím. ...... Nutno podotknout, že moje IT schopnosti jsou na úrovni novorozence, tedy komunikace se mnou v tomto směru je téměř nemožná.

  Proto bych velice ráda ocenila neuvěřitelnou schopnost pana Dědka, kterému se již po několikáté podařilo, provést se mnou "opravu" na dálku. Nechápu, jak to dokázal😁. Jeho trpělivost, schopnost vysvětlování a klid si zaslouží veliké uznání a já z celého srdce DĚKUJI. 

  Jsem ráda, že jsem si zvolila diagnostiku od Vás a DĚKUJI za skvělý servis, který mi pan Dědek (i mimo pracovní dobu!!!) již několikrát poskytl 🌷

  Přeji vám všem mnoho zdraví, úspěchů a spokojených zákazníků.

  S úctou Markéta Karasová 🌷             

  Markéta Karasová